KDU Global Campus-пен меморандумды ұзарту

2022-08-22 | Жаңалықтар

KDU Global Campus президенті Джон Ли 2022 жылдың 29 тамызында Шәкәрім университетінде болды. Оның сапары барысында екі университет арасындағы өзара түсіністік туралы меморандумды ұзарту туралы келісімге қол қойылды.

Бұл өзара түсіністік туралы меморандум университеттер арасындағы академиялық ынтымақтастықты және студенттермен алмасуды, сондай-ақ ғылыми ақпаратпен және басқа да академиялық ресурстармен алмасуды көздейді. Осы ынтымақтастықтың арқасында екі университеттің студенттері тәжірибелері мен білімдерін байыта отырып, тәжірибе алмасуға қатысып, жаңа пәндерді оқи алады.

Джон Ли KDU Global Campus президентінің Шәкәрім университетіне сапары аясында Шәкәрім университетінің қолданыстағы қос дипломдық бағдарламалар бойынша оқуға түсетін студенттеріне бірінші семестрге 100% жеңілдік ұсынылды:

• Bachelor of Business Administration (BBA)
  • Bachelor of Smart Computing (BSC)
  • Bachelor of Hotel Management (BHM)

Осылайша, Шәкәрім университетінің студенттері KDU Global Campus бағдарламасы бойынша білім алып, екі университеттің де дипломын ала алады.

Шәкәрім университеті мен KDU Global Campus арасындағы меморандумды жаңарту екі оқу орнының студенттері үшін халықаралық контексте білімдері мен тәжірибесін кеңейтуге мүмкіндік беретін жаңа мүмкіндіктер ашады.