International Business Administration (BBA) кафедрасы студенттерінің кәсіпкерлік жобаларының көрмесі

2022-06-09 | Жаңалықтар

2022 жылдың 2 маусымында International Business Administration кафедрасының бакалавриат студенттері көрме қатысушыларына өздерінің кәсіпкерлік жобаларын ұсынды. Бұл іс-шара студенттер үшін маңызды оқиға болды, өйткені олар өздерінің бизнес-идеялары мен кәсіпкерлік дағдыларын кеңірек аудиторияға көрсетті.

Студенттер өз жобаларымен айтарлықтай уақыт бойы жұмыс істеп, табысты бизнес құру үшін зерттеулер жүргізді және стратегияларды әзірледі. Жобалар технологиядан тамақ пен сусынға дейін кең ауқымды салаларды қамтыды және креативтілікті, инновацияны және студенттер нарығының тенденцияларын түсінуді көрсетті.

Көрмеде өз жобаларын ұсыну студенттерге сала мамандары мен әлеуетті инвесторлардан құнды пікірлер алуға мүмкіндік берді. Бұл сонымен қатар оларға презентация жасау дағдыларын және өз саласындағы кәсіби мамандармен байланыс орнатуға мүмкіндік берді.

Іс-шара студенттер үшін өздерінің кәсіпкерлік дағдыларын көрсетуге және бизнес әлеміне кіруге дайындығын көрсетуге арналған тамаша алаңға айналды. Іс-шара халықаралық іскерлік әкімшілендіру кафедрасының студенттерді кәсіпкерлік саласындағы мансапқа тәрбиелеу және дайындаудағы күшті жақтарын көрсетті.

Жалпы, кәсіпкерлік жобалар көрмесі халықаралық іскерлік әкімшілендіру кафедрасының бакалавриат студенттерінің шығармашылық қабілетін, еңбекқорлығы мен ынталылығын ерекше атап өткендей сәтті өтті. Бұл басқа студенттерге шабыт болды және болашақ кәсіпкерлердің әлеуетін көрсетті.