«ПК Семей цемент зауыты» ЖШС дуальді оқыту

2023-02-10 | Жаңалықтар

«Экономика және қаржы» кафедрасының негізгі қызметінің бірі – тәжірибеге бағытталған оқу үдерісін құру үшін Семей қаласының жұмыс берушілерін белсенді тарту. «ПК Семей цемент зауыты» ЖШС мен Семей қаласының Шәкәрім атындағы университеті КЕАҚ арасында жасалған келісім-шартты жүзеге асыру аясында болашақ экономика мамандары дуальды оқыту нысанында білім алуда.

Сонымен, тәжірибелік сабақтардың бірінде зауыт басшылығы «Экономика және қаржы» кафедрасының студенттеріне экскурсия жүргізді. Экскурсияда «ПК Семей цемент зауыты» ЖШС бас директоры Кусегенов Ч.У., бас директордың көмекшісі Тлеубаев Т.Е. студенттер өндірістік кәсіпорындардың қызметін тереңірек және жан-жақты зерделеу үшін мұндай шараларды өткізудің маңыздылығы мен қажеттілігін атап өтті.

Экономика және қаржы бөлімі зауыт басшылығына өндірістік турды ұйымдастырғаны және өткізгені үшін алғысын білдіреді және алдағы уақытта өзара тиімді ынтымақтастықты асыға күтеді.